Людям із порушенням зору
Уряд розширив грантову програму «Власна справа». Молоді підприємці віком до 25 років зможуть отримати грант розміром до 150 тисяч на відкриття власного бізнесу із зобов’язанням зареєструватись ФОП. Вимога щодо створення робочих місць є не обов’язковою. А через 3 роки такі підприємці зможуть ще раз отримати грант за програмою «Власна справа» на загальних умовах у розмірі до 250 тис. грн, з зобов'язанням створити до 2 робочих місць.
Також Уряд розширив категорії отримувачів грантів у межах «Власної справи» і тепер їх можуть отримати:
Ще одна новація грантової програми «Власна справа» полягає в тому, що підприємцям дозволили за грантові кошти брати в оренду водойми та купувати аквакультури для їх розведення.
«За два роки роботи державної програми «Власна справа» 93 аграрії Львівщини залучили на розвиток бізнесу 23,5 мільйона гривень. Це дає можливість протягом реалізації грантових проєктів створити понад 190 нових робочих місць», - зазначила т. в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.