Людям із порушенням зору
Рік тому уряд відновив дію програми компенсації 25% вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва. Зараз у програмі беруть участь 152 машинобудівні підприємства, що пропонують для придбання з компенсацією понад 13 тисяч найменування техніки та обладнання.
«Міністерство економіки України регулярно оновлює перелік української сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується в межах державної програми підтримки сільгоспвиробників. Це гарна нагода для аграріїв оновити технічний стан підприємства. Вже в цьому році 15 сільгоспвиробників Львівщини, які придбали у грудні 2024 року та січні 2025 року 16 одиниць техніки та обладнання на загальну вартість 13,8 млн грн. отримали компенсацію в сумі 2,9 мільйона гривень» - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ЛОВА Катерина Олинець.
Для того, щоб скористатися державною програмою підтримки агровиробник має:
Детальна інформація та оновлений перелік техніки доступні за посиланням: https://me.gov.ua/view/a5e07c67-1933-431c-80e6-bd82886256f1