Людям із порушенням зору
На території Дулібського ліцею ім. М. Шашкевича Грабовецько-Дулібівської громади відбувся військово-патріотичний вишкіл, який провели інструктори спортивно-патріотичного товариства "ШКВАЛ". Під час навчання учні 9-11 класів ознайомилися з основами стрілецької підготовки, дізналися про правила мінно-вибухової безпеки та відпрацювали базові навички тактичної медицини.
Особливу увагу приділили практичним вправам, які допомагають краще засвоїти знання та правильно діяти в небезпечних ситуаціях.
Пишаємося молодими людьми, які активно долучаються до таких заходів і зростають у силі та знаннях задля майбутнього України.
Зазначимо, що навчання відбулися за сприяння Львівського обласного молодіжного центру та підтримки Департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОДА.